KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12497149
nr 1249 7149
Ulrika Jevbratt
(f. 1961), Sverige
Färgetsning, Tulpaner. Signerad, daterad -97,194/240. Motivet: 24x30,5
Ulrika Jevbratt, svensk bildkonstnär född 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:34:08
16/4 14:50:43
200 kr
22/4 13:00:22